103 171
66 951
163 417
527 480

God Jul (Norges Blindeforbund) - St. HUNDVÅG 19 12 00

Annonse nr: 4034318

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 4085 Hundvåg 19-12-2000.

Norges Blindeforbund - Kunstner: Jan Bergerlind.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet29.06.2022 11:40:21
Sluttet07.07.2022 18:51:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 4034318

Karakterer (14681)