102 861
65 626
161 083
517 633

Julehilsen (Eliasson 65 311 N) - Julen 2000

Annonse nr: 4034323

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Postgått men ikke stemplet. Julen 2000.

Eliasson 65 311 N.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet29.06.2022 11:43:03
Sluttet07.07.2022 18:57:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 4034323

Karakterer (14660)