102 861
65 626
161 083
517 633

Pähr Westin - Nisse på pipa (Paperbox SJ99-61) Pg. 2002

Annonse nr: 4034324

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje samt en noe kraftig buet bøy/knekk på venstresiden av kortet.

Stemplet Vestfold P7(?) 23-12-2002.

Paperbox SJ99-61.

Original: Pähr Westin.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet29.06.2022 11:43:33
Sluttet07.07.2022 18:59:00
Annonse nr: 4034324

Karakterer (14660)