103 132
65 930
162 102
521 866

Lisi Martin - En Julehilsen (Pictura Graphica - 10523)

Annonse nr: 4034340

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Postgått men ikke stemplet.

Pictura Graphica AB 10523.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet29.06.2022 11:55:50
Sluttet07.07.2022 19:19:00
Solgt forkr 8,00

Annonse nr: 4034340
Høyeste Budgiver Teddi (3481)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 8,0007.07.2022 07:04:48

Karakterer (14664)