103 077
161 544
519 279

God Jul (NGU 7104) - St. HERNES 19 12 70

Annonse nr: 4034406

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 2410 Hernes 19-12-1972.

NGU 7104.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet29.06.2022 12:27:41
Sluttet07.07.2022 20:47:00
Solgt forkr 1,00

Annonse nr: 4034406
Høyeste Budgiver terjed (34960)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 1,0030.06.2022 17:48:33

Karakterer (14663)