103 078
161 545
519 290

C. Dolci: Christuskind (4152) - St. KRISTIANIA 6.1.09

Annonse nr: 4034507

Brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg/småknekk samt endel flekker både foran og bak og en kraftigere, vertikal knekk tvers over kortet på midten.

Stemplet Kristiania 6-1-1909 - men frimerke fjernet.

Künstler-Postkarte No. 4152.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet29.06.2022 13:42:21
Sluttet08.07.2022 19:13:00
Annonse nr: 4034507

Karakterer (14663)