123 463
74 999
190 024
610 882

WARWICKSHIRE 21 6 1969 EXHIBITION 250år SIGNERT BREV

Annonse nr: 4036121

NUMMER 5118.

KNEKK PÅ HJØRNER.

KANTSLITASJE.

PORTO 28,- I NORGE.

HAR OGSÅ PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp sendt som rek brev eller sporbar sending.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 28,00
Utropspriskr 20,00
Startet30.06.2022 21:17:10
Sluttet07.07.2022 21:13:00
Annonse nr: 4036121
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (11964)