103 058
66 920
163 837
528 300

V. Hancke - Glædeligt Nytaar (Serie 182) - Pg. 194?

Annonse nr: 4036660

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk/alderspreg.

Stemplet København 31-12-194?.

Serie 182.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet01.07.2022 11:38:00
Sluttet13.07.2022 19:15:00
Annonse nr: 4036660

Karakterer (14681)