103 058
66 920
163 837
528 300

Sonja Sten - Gott Nytt År! (No. 2086) - Pg. 1918

Annonse nr: 4036661

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet/postgått 27-12-1918.

Granbergs No. 2086.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet01.07.2022 11:38:29
Sluttet13.07.2022 19:17:00
Annonse nr: 4036661

Karakterer (14681)