103 025
66 921
163 834
528 266

Sign. R.K. - Glad Jul (124/10) -St. HELSINFORS 23XII40?

Annonse nr: 4036675

Pent, brukt småformat postkort. Endel hjørneslitasje/småknekk/flekker samt en skrå knekk/bøy på tvers av kortet noe nedenfor midten.

Stemplet Helsingfors 23-12-1940? - men frimerke fjernet.

124/10.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet01.07.2022 11:50:51
Sluttet13.07.2022 19:39:00
Solgt forkr 8,00

Annonse nr: 4036675
Høyeste Budgiver Teddi (3492)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 8,0013.07.2022 14:08:53

Karakterer (14681)