125 115
77 133
193 776
623 092

130-36. **. Polmerker. Postfrisk serie. Hk(1225).

Annonse nr: 4037886

214823 130-36. **. Polmerker. Postfrisk serie. Hk(1225).

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Salgspriskr 350,00
350
Annonse vist26 ganger
Referanse nr/#norstamps-shop

Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Karakterer (12255)