103 077
161 544
519 279

Bruno Schmitz-Hochburg - God Jul (Allikevel) - Pg. 1957

Annonse nr: 4038140

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Stavanger 17-12-1957.

Allikevel - Serie 11, nr. 437.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet02.07.2022 11:22:31
Sluttet13.07.2022 20:47:00
Annonse nr: 4038140

Karakterer (14663)