104 831
64 208
157 614
505 235

Bergen. Torvalmenningen (Aune F-2312-5) - Pg. 1966

Annonse nr: 4038707

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Bergen 3-2-1966.

Aune F-2312-5.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet02.07.2022 16:21:38
Sluttet14.07.2022 19:37:00
Annonse nr: 4038707

Karakterer (14647)