Velgørenhed, Island postfrisk AFA 167-70 (33082)

Annonse nr: 4039089

frimmogens - nyt hele tiden

frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 36,00breve op til 250 g. DKK 72,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægges 5 % til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet02.08.2022 11:41:53
Sluttet15.08.2022 11:41:53

Annonse nr: 4039089
Høyeste Budgiver terjed (34965)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 10,0012.08.2022 17:39:40
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (14936)