104 926
64 208
157 616
505 251

AFA : 1018/20. " Rotary kongress" (1954) **

Annonse nr: 4041361
1954
1954

Belgia.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 12,00
Referanse nr/#Album # 17 - 2

Karakterer (4701)