125 115
77 133
193 776
623 092

Mads Stage Oppi nr 7624 Nisse & Ekorn deler nøtter, -83

Annonse nr: 4044645

Storformat, signert Mads Stage, dansk billedkunstner, 1922 - 2004, litt hjørneslitasje, ellers kort i god stand,

se begge bildene

Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen, betales med vipps eller bankoverførsel, oppsamling etter ønske. Sender, på kjøpers ansvar, så snart betaling er mottatt,

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter15.10.2022 19:07:35

Selger:  Tikita

Medlem siden: 04.12.2018
Sted: Tananger
Karakterer (605)