124 336
75 300
190 449
612 284

Otertind. 40t. NB: Flott stemplet. Mittet Nr.5

Annonse nr: 4087075

Flott stemplet+bra frankering.

Storf. Fra mappe? Slitasje.

Se gjerne mine andre auksjoner. Nedsatte utropspriser på mange kort. Porto å spare på flere kjøp. Porto + emballasje (kr 2,-) tilkommer pr.forsendelse. Jeg bruker kun Posten ved forsendelser.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00

Slutter01.10.2022 20:51:07

Selger:  jahab

Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (5176)