123 492
74 934
190 004
610 846

Færøyene Afa: 679 - Sepac 2009 **

Annonse nr: 4087692

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,- opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved samlet tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet07.08.2022 15:20:00
Sluttet16.08.2022 22:35:00
Solgt forkr 5,00

Annonse nr: 4087692
Høyeste Budgiver Odin012 (10509)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 5,0009.08.2022 22:25:52
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (25691)