125 954
77 508
196 293
631 480

Færøyene Afa: 700-03 - Jens Chr. Svabo **

Annonse nr: 4087712

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,- opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved samlet tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet07.08.2022 15:35:00
Sluttet16.08.2022 22:39:00
Solgt forkr 20,00

Annonse nr: 4087712
Høyeste Budgiver Kalix (12720)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 20,0010.08.2022 17:31:50
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (25715)