123 492
74 934
190 004
610 846

Færøyene Afa: 763-72 - Den tradisjon. færøyske robåt **

Annonse nr: 4087750

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,- opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved samlet tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet07.08.2022 15:45:00
Sluttet16.08.2022 22:43:00
Solgt forkr 30,00

Annonse nr: 4087750
Høyeste Budgiver Kalix (12689)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 30,0010.08.2022 16:58:29
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (25691)