126 291
77 506
196 397
631 744

Færøyene Afa: 663 - De fortapte spillemenn **

Annonse nr: 4087799

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,- opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved samlet tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet07.08.2022 15:55:00
Sluttet16.08.2022 22:47:00
Solgt forkr 30,00

Annonse nr: 4087799
Høyeste Budgiver Kalix (12720)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 30,0010.08.2022 16:26:20
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (25715)