126 893
77 475
195 457
630 274

NAL - M/S BERGENSFJORD - St. OSLO 18.12.62 - Til USA

Annonse nr: 4090082

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Oslo 18-12-1962 med NK 489 og sendt til USA.

E. M. 7-60.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 20,00

Annonse nr: 4090082
Høyeste Budgiver 29581 (275)  Se budgivers karakterbok

Karakterer (14826)