123 463
74 999
190 024
610 882

4-blokk Nk 1320 Flora II

Annonse nr: 4096067

Postfrisk

Porto inntil 350 gram og under 2 cm. 20,-

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet16.08.2022 07:00:00
Sluttet24.08.2022 14:00:00
Solgt forkr 7,00

4-blokk Nk 1320 Flora II
Annonse nr: 4096067
Høyeste Budgiver gunnm01 (15635)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 7,0022.08.2022 22:24:08
solheim9kr 6,00 (Autobud)22.08.2022 22:24:08
solheim9kr 5,0018.08.2022 23:23:02
Selger:  smv3b

Karakterer (57274)