126 299
77 505
196 402
631 758

FLY TYSKLAND + BERLIN 1979-80 x4 POSTFRISKE € 58

Annonse nr: 4096357

MICHEL € 58,- = CA 600,-.

PORTO 25,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp sendt som rek brev eller sporbar sending.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 60,00
60
Startet13.08.2022 17:17:24
Sluttet20.08.2022 17:16:00
Annonse nr: 4096357
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (12295)