125 286
104 483
114 350
370 273

90% rabatt: Monaco 1924 Fyrst Louis II (Postfrisk)

Annonse nr: 4293676

90% rabatt: Monaco 1924 Fyrst Louis II (Postfrisk), Michel nr. 94 i ark a 50 merker, nedre marginal mangler. OBS:Med 5 gutter-par.

Katalogverdi €uro 200,00

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

NÅ OVER 100 PENT STEMPLEDE BLOKKER FRA SOVJETUNIONEN 1944-1988!

Nye områder med 90% rabatt: BELGIA og andre land på "B", SOVJETUNIONEN

Fra før: Biler/kjøretøy, Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Fugler, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Færøyene, Grønland, Hellas, Irland, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Monaco, Norge + Norge med lux- og praktstempler, Polen, Portugal, Romania, Russland, Sverige Tadzikistan, Tsjekkoslovakia, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn. Østerrike, Åland

Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
200
Kjøp nåkr 220,00
220  Kjøp nå  Hjelp

Slutter10.06.2023 19:50:39
Annonse vist32 ganger

Selger:  Follo Frimerkehandel

ProfilbildeProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (44668)