127 135
103 553
110 256
359 991

Lot Tyskland, postfrisk

Annonse nr: 4375251
Lot Tyskland, postfriskLot Tyskland, postfriskLot Tyskland, postfrisk

Lot Tyskland, postfrisk

Lett blanding noe eldre postfriske merker/4-blokker fra Deutche Bundespost. Se bilder.

Portosatser + kr 3,- for rekv. Store boblekonvolutter kr 10,-. Har du bud på flere auksjoner forsøker jeg etter beste evne å få sendt samlet. Send mail om du ønsker oppsamling.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet29.04.2023 13:43:05
Sluttet14.05.2023 13:43:05
Annonse vist18 ganger
Lot Tyskland, postfrisk
Annonse nr: 4375251
Selger:  gimrerobert

Medlem siden: 04.12.2006
Sted: Kristiansand
Karakterer (116)