126 451
104 083
113 937
368 726

Göteborg. Skärgårdsbåtarnas tilläggsplats vid Stenpiren

Annonse nr: 4465803
Göteborg. Skärgårdsbåtarnas tilläggsplats vid StenpirenGöteborg. Skärgårdsbåtarnas tilläggsplats vid Stenpiren

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet Borås 16-7-1962.

Kruger - import.

Ingen ekstra "gebyrer" - kun Postens satser. Har du flere vinnerbud sendes såklart alt i en forsendelse. Du kan gjerne samle opp over flere dager. Nå også med VIPPS som betalingsmulighet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet21.03.2023 11:00:48
Sluttet30.03.2023 20:58:00
Solgt forkr 15,00

Annonse nr: 4465803
Høyeste Budgiver baronen50 (28094)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 15,0027.03.2023 16:08:55

Karakterer (15806)