127 687
103 269
108 062
353 965

NK: 1771-72 - Julefrimerker 2010 **

Annonse nr: 4467551

Postfriskt par. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er å det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt sluttfaktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 36,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 72,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet31.03.2023 20:35:45
Sluttet09.04.2023 20:35:45
Solgt forkr 20,00

Annonse nr: 4467551
Høyeste Budgiver ulfjoh01 (1595)  Se budgivers karakterbok
ulfjoh01kr 20,0002.04.2023 01:34:58
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (28311)