126 879
126 016
167 441
549 759

God Jul (LHL 1981 N. 8) - St. MOSS 20.12.82

Annonse nr: 4562168
God Jul (LHL 1981 N. 8) - St. MOSS 20.12.82God Jul (LHL 1981 N. 8) - St. MOSS 20.12.82

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Moss 20-12-1982.

LHL 1981 N. 8. Kunstner: A. Ender - Kanefart.

Ingen ekstra "gebyrer" - kun Postens satser. Har du flere vinnerbud sendes såklart alt i en forsendelse. Du kan gjerne samle opp over flere dager. Nå også med VIPPS som betalingsmulighet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet28.05.2023 11:09:43
Sluttet08.06.2023 19:48:00
Annonse nr: 4562168

Karakterer (16372)