103 671
66 940
163 293
527 292

Julekort Anco 1/790 (Brukt) (1124)

Annonse nr: 682976

Julekort Anco 1/790 (Brukt) (1124).

Ekte postgått julekort, normal slitasje.

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Nyhet med 90% rabatt: NORGE: Jeg er nå kommet til 50-tallet, nyere utgaver kommer daglig. (Søk: Norge 90% rabatt)!

Andre nye områder med 90% rabatt: Sverige (de eldste stemplet, senere mest postfrisk) og FUGLER

Fra før: Biler/kjøretøy , Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Grønland, Hellas, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, Tadzikistan, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn . Østerrike ,Åland

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Kjøp nåkr 10,00
10  Kjøp nå  Hjelp

Slutter24.08.2022 05:50:48
Annonse vist234 ganger

Selger:  Follo Frimerkehandel

Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (42545)