125 284
86 616
109 766
351 026

English Short Stories II

Annonse nr: 946023

En litt slitt paperback bok hvor omslagets bakside mangler. Det er også noen mangler øverst og nederst på ryggen. Ellers litt leseslitasje. Men det er ingen løse sider. Historiene er samlet av Osc. Krogh og Sverre Mo Skrede. Utgitt på Gyldendal 1938

Mengderabatt.: Ved kjøp av 5-9 artikler med pris fra kr. 25 og oppover bevilges 5% rabatt. Ved kjøp av 10 eller flere bevilges 10%. Rabattene gjelder kun om betaling skjer innen 10 dager etter mottatt betalingsinfo.. Jeg har PayPal (tillegg 5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. Større pakker 25x35x12 cm. <5 kg = Porto kr. 90,- Ellers kun postens satser + kr. 4,- for omkostninger pr. forsendelse. P.S. Husk og sjekk søppelposten da det har vist seg at min betalingsinfo har havnet der ved noen anledninger.
Objektets tilstand
Salgspriskr 10,00
Annonse vist319 ganger

Selger:  cards

Medlem siden: 25.02.2014
Sted: Trøgstad
Karakterer (1594)