www.GiBud.no
GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
--1945 - 1999 Nk 345 - 1381--
--Etter 1999 Nk 1382 ---
--Sverige stemplet--
--Massevare, samlinger & lotter--
--Kjell E. Midthun--
"ekne"------
1036kr 0,00 - kr 500,00----
1036--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
1037kr 0,00 - kr 500,00----
1037--1945 - 1999 Nk 345 - 1381--
12. mars 1956------
126 loddefjord------
1967kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1978kr 0,00 - kr 500,00Sverige FDC og brev--
1989--Finland FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1995kr 0,00 - kr 500,00Island FDC og brev--
Alteren--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
Altergrend--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
Altergrænden, Altergrend--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
Andreas Ollestad------
Aukrust------
aune------
avfall------
Ballstad--Nordland--
Balstad--Nordland--
Batteri Dietl--Nordland Brev & Hjemstedsfilateli--
Bergslien------
Blefjell------
blindvåg------
Borhaug------
bossbil------
Breim------
bygning------
Canada--Mynter Canada--
Dramnexkr 0,00 - kr 500,00----
Eikvåg------
eilert mehl--Øvrige Norske kunstnerkort--
eilert mehl--Julekort--
Ertvågsøy------
Farsund------
feltpost 22------
Figgen Figgjo------
Finnø------
fløien--Skipspost og luftpost--
Foldfjord------
frafjord, dirdal, gilja, byrkjedalkr 0,00 - kr 400,00Rogaland Brev & HjemstedsfilateliRogaland
frelsekr 0,00 - kr 500,00----
Forrige    1  2  3  4     Neste

Sist oppdatert: 17.10.2017 02:03:57
www.GiBud.no

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.

Bruk som startside                           Legg til i favoritter

Aktive objekter   Solgte objekter