www.GiBud.no
GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
--Kjell E. Midthun--
--Mynter USA--
--Mynter Australia & Oseania--
kr 0,00 - kr 500,00Island FDC og brev--
--Mynter Canada--
--Div. mynter fra hele verden--
kr 0,00 - kr 10 000,001855 - 1908 Nk 1 - 95--
kr 0,00 - kr 10 000,001909 - 1945 Nk 96 - 344--
kr 0,00 - kr 10 000,001945 - 1999 Nk 345 - 1381--
kr 0,00 - kr 10 000,00Etter 1999 Nk 1382 ---
kr 0,00 - kr 10 000,00Sverige stemplet--
"ekne"------
1036kr 0,00 - kr 500,00----
1037kr 0,00 - kr 500,00----
1260------
17. jan------
17.01.1966------
17.01.66--1945 - 1999 Nk 345 - 1381--
17.jan. 1966------
1880kr 0,00 - kr 10 000,0050 øre 1874-1923--
1967kr 0,00 - kr 1 000,00Danmark FDC og brev--
1978kr 0,00 - kr 500,00Sverige FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 1 000,00Danmark FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Finland FDC og brev--
Akershus festning------
Alteren--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Altergrend --1909 - 1945 Nk 96 - 344Nordland
Altergrænden --1909 - 1945 Nk 96 - 344Nordland
amundsen------
Andreas Bloch------
Andreas Ollestad------
AO ------
Ascension------
Aune------
avfall------
balestrand------
balholm------
Bergslien------
Borhaug------
bossbil------
breidvikkr 0,00 - kr 1 000,00----
breistøl------
Bryne------
bygning------
DEMMEVASSHYTTA--Hordaland Brev & HjemstedsfilateliHordaland
dramnexkr 0,00 - kr 500,00----
DÆMMEVASSHYTTA--Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli--
Egnerkr 0,00 - kr 1 000,00----
Forrige    1  2  3  4     Neste

Sist oppdatert: 14.12.2017 19:36:31
www.GiBud.no

Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.

Bruk som startside                           Legg til i favoritter

Aktive objekter   Solgte objekter