www.GiBud.no
Kategorier
GiBud.no : Søk : Søkeresultat
 Liste

Gjeldende auksjonstid er:22.05.2018 12:12:00 22.05.2018 12:12:06
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Standard Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
BildeSverige 1999 Gamle mynter (Postfrisk)kr 13,00122.05.2018 12:00:00
Standard Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
BildeSverige 1999 Kaniner hefte (Postfrisk)kr 28,00122.05.2018 11:59:00
Standard Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
BildeSverige 1998 Tradisjonelle juleblomster (Postfrisk)kr 65,00122.05.2018 11:55:00
Standard Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
BildeSverige 1998 Nobelprisvinnere i litteratur (Postfrisk)kr 12,00122.05.2018 11:52:00
Standard Auksjon
World Wildlife Fund (WWF)
BildePolen 1985 WWF Ulv (Postfrisk)kr 7,00122.05.2018 11:42:00
Standard Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
Bilde2-Ringsstemplet NK453-468 Olav Øremerker 1958/62kr 19,00122.05.2018 11:39:03
Standard Auksjon
Oppland
BildeOtta.kr 50,00122.05.2018 11:35:00
Standard Auksjon
DDR postfrisk & ustemplet
BildeD.D.R. - afa nr. 628-629 - postfrisk (q137/12-44)kr 8,00122.05.2018 11:30:46
Standard Auksjon
Nordland Brev & Hjemstedsfilateli
BildePostkort st.TOLLÅ 14.12.1955 (8114)kr 20,00122.05.2018 11:19:00
Standard Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildePent Rundstemplet NK766 Hylestad "STORD"kr 3,00122.05.2018 10:37:48
Standard Auksjon
Akershus prakt & lux
BildeNK: 1226 - Sandvika - S5557kr 10,00122.05.2018 10:37:36
Standard Auksjon
Oppland
BildeUtsikt ved Lesje kirke.kr 46,00222.05.2018 10:18:00
Standard Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
BildeJulekort (Oppi 7260/92)kr 20,00122.05.2018 10:16:00
Standard Auksjon
Oppland
BildeLesja Kirke. 691.kr 43,00222.05.2018 10:13:00
Standard Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
BildeAmaldus Nielsen; Mellom klipper, Møl, Ny-Hellesund kr 55,00222.05.2018 10:12:00
Standard Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
BildeAmaldus Nielsen; Renneholmen,Ny-Hellesund kr 49,00322.05.2018 10:10:00
Standard Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
BildeAmaldus Nielsen; Sørlandsmotiv? (Mittet 1315) st. 1912kr 55,00322.05.2018 10:08:00
Standard Auksjon
Resten av verden - Stemplet
BildeAUSTRALIAN ANTARCTIC: SG 64 - PENT STEMPLETkr 3,00122.05.2018 09:59:51
Standard Auksjon
Resten av verden - Postfrisk
BildeFRANSK ANTARKTIS: SG 2 - POSTFRISKkr 3,00122.05.2018 09:59:51
Standard Auksjon
Resten av verden - Postfrisk
BildeFRANSK ANTARKTIS: SG 4 - POSTFRISKkr 3,00122.05.2018 09:59:51
Standard Auksjon
Lots & samlinger - Norden
BildeBLANDING SVERIGE LOT.kr 5,00122.05.2018 09:56:13
Standard Auksjon
Østfold prakt & lux
BildeNK: 1404 - Glemmen/Frederikstad - S5386kr 10,00122.05.2018 09:56:12
Standard Auksjon
Øvrige motiver
Bilde90% rabatt: Lesotho 1991 Disney (Postfrisk)kr 12,00122.05.2018 09:03:00
Standard Auksjon
Nordland prakt & lux
BildeNK: 912 - Harstad - S5610kr 10,00122.05.2018 08:38:14
Standard Auksjon
Akershus prakt & lux
BildeNK: 831 - Rykkinn - S5611kr 10,00122.05.2018 08:38:14
Standard Auksjon
Oslo prakt & lux
BildeNK: 541 - Slemdal - S5460kr 10,00122.05.2018 08:37:39
Standard Auksjon
Danmark stemplet
BildeDANMARK DIVERSE LUX/PRAKT STEMPLETkr 20,00122.05.2018 05:15:05
Standard Auksjon
Oslo prakt & lux
BildeNK1314 Oslo 26.11.97 PRAKT 1. dagkr 20,00122.05.2018 00:59:52
Standard Auksjon
Diverse postkort
Bilde1341. Norsk flagg kr 8,00122.05.2018 00:57:05
Standard Auksjon
Varianter
BildeNk 449 1957 Geofysisk år variant 3kr 20,00122.05.2018 00:38:56
Standard Auksjon
Dyr
BildeHestkr 10,00122.05.2018 00:37:39
Standard Auksjon
Sogn og Fjordane
Bilde447 Kjendalsbræ, Loen, Nordfjord kr 8,00122.05.2018 00:27:07
Standard Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
BildeAFA 4795. AFA 859 ch. Carl XVI Gustav 1 kr ** kr 2,00122.05.2018 00:26:44
Standard Auksjon
Østfold
BildeEldre kort fra Fredrikstad . Mittet 1132/26kr 15,00221.05.2018 23:57:00
Standard Auksjon
Østfold
BildeSarpsborg . Normann B-D-11kr 22,00321.05.2018 23:55:00
Standard Auksjon
Østfold
BildeSarpsborg . Mittet 3011/11kr 17,00221.05.2018 23:52:00
Standard Auksjon
Sverige stemplet
BildeSverige stemplet, 12 eldre merk., Fra dublett saml. 11kr 5,00121.05.2018 23:51:00
Standard Auksjon
Sverige stemplet
BildeSverige stemplet, 12 forskjellige, lett blanding (29)kr 3,00121.05.2018 23:48:00
Standard Auksjon
Sverige stemplet
BildeSverige stemplet, 12 forskjellige, lett blanding (28)kr 3,00121.05.2018 23:46:00
Standard Auksjon
Harald Damsleth
BildeJulekort Damsleth (Børrehaug&Remen H 5182/51)kr 20,00121.05.2018 23:45:00
Standard Auksjon
Akershus prakt & lux
BildePERSONLIG FRIMERKE.RÅDHUSET I SANDVIKA.LUX 23.11.07kr 8,00121.05.2018 23:08:30
Standard Auksjon
Akershus prakt & lux
BildeBL.27. FLOTT. SIGNERT. 1.DAGENkr 20,00121.05.2018 23:08:30
Standard Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildePostfrisk ** NK933-934 Europa XV 1983kr 5,00121.05.2018 23:07:44
Standard Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildePostfrisk ** NK1058-1060 Norsk Fauna II 1989kr 7,00121.05.2018 23:07:44
Standard Auksjon
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
BildeNK 353 4-stripe Røa 2-8-56 kr 25,00121.05.2018 22:46:16
Standard Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 402 5-stripe Vestnes 23.10.59kr 30,00121.05.2018 22:46:16
Standard Auksjon
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
BildeHK 1477 lux Notodden 9kr 15,00121.05.2018 22:45:40
Standard Auksjon
BildeHK 1479 lux Stathellekr 15,00121.05.2018 22:45:40
Standard Auksjon
Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
BildeBrev stpl. HOMMELVIK/7550 24.9.79 [5905]kr 20,00121.05.2018 22:30:38
Standard Auksjon
Troms
BildeFuruflaten . Team foto 196779kr 2,00121.05.2018 22:15:36

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste

Sist oppdatert: 22.05.2018 12:12:00
www.GiBud.no

Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.

Bruk som startside                           Legg til i favoritter

Aktive objekter   Solgte objekter