www.GiBud.no
GiBud.no : Frimerker : Norden : Danmark stemplet : Auksjon
AFA 583 - Roskilde - 19 sep 1975      Annonse nr: 1361107

Har kun norsk bank.

Objektes tilstand
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet12.09.2017 23:10:41
Slutter12.10.2017 23:10:41
FylkeRogaland
Solgt forkr 1,00
Annonse vist22
AFA 583 - Roskilde - 19 sep 1975
Annonse nr: 1361107
Høyeste Budgiver Mangoman4 (8905)  Se budgivers karakterbok
Mangoman4kr 1,0020.09.2017 09:17:00
Selger:  Roxi1

Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (1779)  Se selgers karakterbok

GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.10.2017 01:54:25
www.GiBud.no

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.

Bruk som startside                           Legg til i favoritter

Aktive objekter   Solgte objekter