www.GiBud.no
GiBud.no : Frimerker : Norge Brev & Hjemstedsfilateli : Skipspost og luftpost : Auksjon
MS NORDIC PRINCE 25-8-71 "PAQUEBOT" 4stk BREV      Annonse nr: 1441454

LITT KANTSLITASJE.   ALLE KONVOLUTTENE HAR TOPPEN BRETTET BAK.

PORTO I NORGE 20,-
Kjøper betaler porto
Objektes tilstand
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 20,00
Antall1
Slutter om 7d 3t 21min 57sek
Slutter21.12.2017 22:59:25
FylkeHordaland
Annonse vist14

Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (1169)  Se selgers karakterbok

GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 14.12.2017 19:37:28
www.GiBud.no

Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.

Bruk som startside                           Legg til i favoritter

Aktive objekter   Solgte objekter