www.GiBud.no
Kategorier

GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 22-31-SKRAVERT POSTHORN--      Annonse nr: 1628423

LUX HITERDAL, OK SERIE, MEN 20 ØREN MED LITT LAVT HJØRNE OPPE.

 SE 3 BILDER

INGEN RETURRETT PÅ DENNE, GJELDER LOTTS OG SAMLINGER,

INGEN RETURRETT PÅ LOTTS OG SAMLINGER. GJELDER OGSÅ FOR OBJEKTER SOM HAR UTROP KR 1; TAR IKKE ANSVAR FOR SENDINGER SOM KOMMER BORT I POSTEN. OM REKOMANDERT ØNSKES, GI BESKJED. FRAKT KR 15;-I NORGE ( RESTERENDE LAND I NORDEN OPPGIS FRAKT VIA MAIL—— BETALES INNEN 7 DAGER
Objektes tilstand
kr 15,00
Sendes kun innen Norden.
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 250,00
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.03.2018 09:25:27
Slutter26.03.2018 21:40:00
FylkeHedmark
Solgt forkr 250,00
Annonse vist139
NK 22-31-SKRAVERT POSTHORN--
Annonse nr: 1628423
Høyeste Budgiver HavLaks (210)  Se budgivers karakterbok
HavLakskr 250,0025.03.2018 00:00:21
Selger:  toyacind
Profilbilde   Medlem siden: 03.07.2015
Sted: Hokåsen
Karakterer (55)  Se selgers karakterbok

GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.06.2018 04:11:35
www.GiBud.no

Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.

Bruk som startside                           Legg til i favoritter

Aktive objekter   Solgte objekter