www.GiBud.no
Kategorier

GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Hedmark : Auksjon
HAMAR KIRKE      Annonse nr: 1629190
Hamar Kirke
Hamar Kirke

Postgådd småformat,stemplet Hamar 1912.Utgiver:H.A.Samuelsen,Hamar
Objektes tilstand
kr 15,00
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 100,00
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet03.04.2018 22:44:56
Slutter10.04.2018 22:44:56
FylkeHordaland
Annonse vist19
HAMAR KIRKE
Annonse nr: 1629190
Selger:  GullogSølvMannen

Medlem siden: 24.10.2016
Sted: Norheimsund
Karakterer (220)  Se selgers karakterbok

GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.06.2018 04:15:17
www.GiBud.no

Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.

Bruk som startside                           Legg til i favoritter

Aktive objekter   Solgte objekter